Facebook pixel

Auto līzings un pilna servisa auto noma

Renault Master auto līzings

Renault Master auto līzings | Sixt Leasing
Renault Master L3H2 pilna servisa auto līzings no Sixt Leasing
Vai zinājāt, Renault Master – ir populārākais un visvairāk pirktākais kravas transportlīdzeklis Latvijā un Eiropā. Šobrīd klientiem, kuri izvēlas pārbaudītu kvalitāti par saprātīgu cenu, pieejams jaunais, 2018. gada modelis – Renault Master L3H2 FF3CBY

Kāpēc izvēlēties jauno Renault Master?

Renalt Master ir radīts, lai piedāvātu dažādu spektru biznesa risinājumus, ideāli piemērots dažādiem kravas pārvadājumiem. Vairāk vietas-aizmigurējās durvis atveras 270° lenķī, nodrošinot vieglu piekļuvi kravas nodalījumam.

Ērts vadītāja sēdeklis- īpasi anatomiski veidots sēdeklis ar regulējamu augstumu un ērtu rokas balstiem nodrošina ērtu Renault MASTER darbību visa brauciena laikā, kā arī padarīs darba dienu daudz vieglāku.

Plašums, komforts un augstas kvalitātes izturīgi materiāli Renault MASTER padara to ne tikai praktisku, bet arī ērtu. Un ērtībai vienmēr ir augsta veiktspēja un lieliski rezultāti. Papildus tam kabīnē ir lieliska redzamība, galveno ierīču ergonomiskais izkārtojums, ērts vadītāja sēdeklis un uzlabota trokšņa izolācija. Hill Assist sistēma palīdzēs ērti un droši pārvadāt kravu ceļa posmos ar estakādēm.

Bāzes aprīkojumā iekļauts: Centrālā atslēga visām durvīm ar distances vadību, atsevišķi kravas telpai, Signalizācija “MetaSystem”, R-Link Navigācija+Eiropas karte, Aizmugures kamera, Brīvroku atslēga, Miglas lukturi, Lietus sensors, Kravas telpas grīdas un sienu apdare, Adblue aizsargi, aizmugures tilta aizsargi, Kravas turētāji grīdā (iegremdēti) 8 gab.,Kravas turētāji sienās 5 gab.

Kas ir pilna servisa autolīzings?

Pilna servisa auto līzinga jeb ilgtermiņa auto nomas ietvaros papildu auto finansējumam mēneša maksājumā iekļauti arī ar auto lietošanu saistītie pakalpojumi – apdrošināšana (OCTA, KASKO)valstī noteiktie nodokļi un nodevas, klientu apkalpošana 24/7.

Atbilstoši uzņēmuma vajadzībām, mēneša maksājumā varam ietver arī tādus pakalpojumus kā apkopes, remontus, riepas un riepu servisu, degvielas kartes, GPS monitoringu un citus.

Mēneša maksa ir fiksēta visā līguma darbības laikā (parasti 3-5 gadi), kas ļauj plānot uzņēmuma naudas plūsmu - visi auto uzturēšanas izdevumi iekļauti nomas maksā, par ko uzņēmums saņem vienu rēķinu mēnesī par visiem pakalpojumiem.

Auto netiek iekļauts uzņēmuma bilancē, jo automobilis tiek nevis pirkts, bet nomāts. Operatīvā līzinga termiņa beigās klientam ir arī iespēja norādīt pircēju automašīnas iegādei par tās atlikušo vērtību, kas ir zināma jau slēdzot līgumu, vai atdot līzinga devējam un izvēlēties jaunu automašīnu.

Piesakieties un saņemiet detalizētu piedāvājumu 2 darba dienu laikā!
Cena sākot no 313.76 €
Tehniskie parametri
Jauda un patēriņš
Jauda kW96
Jauda ZS131
Degvielas veidsDīzelis
Vidējais degvielas patēriņš8l/100 km kombinētajā ciklā
CO2 izmeši198 g/km
Tehniskā specifikācija
Durvju skaits4-durvju
Vietu skaits9
ĀtrumkārbaManuālā
PiedziņaPriekšpiedziņaMēneša maksājumā ietverts:

 • Auto finansējums

  Automašīnas ilgtermiņa noma jeb operatīvais līzings ar fiksētu procentu likmi.

 • Auto piegāde

  Izvēlētās automašīnas aprīkošana atbilstoši uzņēmuma vajadzībām un nodošana klientam izdevīgā vietā un laikā.

 • Nodokļi un tehniskās apskates

  Transporta līdzekļu ekspluatācijas nodoklis un tehniskās apskates visam periodam.

 • Apdrošināšana

  Īpašnieka civiltiesiskās atbildības (OCTA) un bojājumu un zādzības riska (KASKO) apdrošināšana, apdrošināšanas gadījumu administrēšana.

 • Klientu apkalpošana

  Ar auto lietošanu saistīto pakalpojumu organizēšana, termiņu un kvalitātes kontrole. Klientu atbalsts 24/7.

 • Auto atdošana

  Automašīnas sagatavošana nodošanai dīlerim ilgtermiņa nomas termiņa beigās.

Izvēles pakalpojumi:

 • Apkopes

  Regulārās apkopes, to organizēšana un kvalitāteskontrole atrunātā nobraukuma ietvaros.

 • Remontdarbi

  Normāla nolietojuma remontdarbi, rezerves daļu nomaiņa, pārbaudes, mērījumu un regulēšanas darbi, kā arī garantijas remontdarbi.

 • Riepas

  Riepu iegāde nolietoto riepu vietā atrunātā nobraukuma ietvaros.

 • Riepu serviss

  Sezonas riepu maiņa, montāža un balansēšana, riepu uzglabāšana ārpus sezonas.

 • 24h palīdzība uz ceļa

  Tehniskās palīdzības un automašīnas evakuācijas pakalpojumi visā Baltijā, papildus - arī citās valstīs 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

 • Stāvvietu administrēšana

  Maksas autostāvvietu pakalpojumu administrēšana, tai skaitā EuroPark, Mobilly u.c.

 • Degvielas kartes

  Circle K, Neste, KOOL un Virši-A maksājumu kartes degvielas, auto preču, auto mazgāšanas un citu pakalpojumu iegādei ar atlaidi.

 • GPS monitorings

  GPS auto uzraudzības sistēma, kas ļauj kontrolēt katras automašīnas atrašanās vietu, maršrutus reālajā laikā, nobraukumu un apstāšanās punktus, kā arī saņemt nepieciešamās atskaites.

 • Rezerves auto

  Līdzvērtīgas klases rezerves automašīna laikam, kad ilgtermiņa nomas automašīnai tiek veiktas apkopes vai remontdarbi.

 • Individuālā apkalpošana

  Personīgais Sixt Leasing asistents, kurš risina visus jautājumus, kā arī nogādā automašīnu uz tehnisko apskati, servisu, riepu maiņu vai apdrošināšanas sabiedrību.

 • Klienta autoparka vadība

  Sadarbības partneru tīkla nodrošināšana Baltijā, saņemto pakalpojumu kvalitātes kontrole, datu uzskaite un citi pakalpojumi pēc vienošanās.

 • Starptautiskie pakalpojumi

  Mobilitāte bez robežām! Pilna servisa auto līzings un autoparka vadība Baltijā un visā Eiropā.

Kāpēc izvēlēties auto pilna servisa līzingu no Sixt Leasing?

Izdevīgi. Fiksēts mēneša maksājums visā nomas periodā. Viens piegādātājs un viens rēķins mēnesī par visiem pakalpojumiem.

Ērti. Visus ar auto saistītos jautājumus risina Sixt Leasing. Klientam jāzina tikai viens tālrunis jebkurai situācijai.

Droši. Profesionāls atbalsts 24/7, palīdzība uz ceļa un personīgais Sixt Leasing asistents.

Piedāvājums spēkā tikai uzņēmumiem (juridiskām personām).
Nomas priekšmets – jauna automašīna Renault Master L3H2. Pirmais nomas maksājums un līguma noformēšanas maksa 2055.95 eiro bez PVN (2487.70 eiro ar PVN), atlikušie 48 nomas maksājumi – 313.76 eiro mēnesī bez PVN (379.65 eiro mēnesī ar PVN), kopējais nomas maksājums periodā 17116,43 eiro bez PVN (20710.88 eiro ar PVN). Nomas termiņš 48 mēneši ar atļauto nobraukumu 80 000 km. Maksa par atļautā nobraukuma pārsniegšanu – 0.18 eiro/km bez PVN (0.22 eiro/km ar PVN). Nomas maksā visam periodam iekļauts fiksēts automašīnas ilgtermiņa nomas maksājums, tehniskās apskates, transporta līdzekļu ekspluatācijas nodoklis, īpašnieka civiltiesiskās atbildības apdrošināšana (OCTA), zādzības un bojājumu riska (KASKO) apdrošināšana ar pašrisku 210 EUR bojājumiem, 10% bojāejai un zādzībai (automašīnas vērtība - 23650 eiro ar PVN). Automašīnas atlikusī vērtība nomas termiņa beigās 7622.73 eiro bez PVN (9223.50 eiro ar PVN). Automašīnas degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 198 CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 8 l/100 km. Nomājiet atbildīgi, izvērtējot savu saistību apmaksas iespējas. Akcija spēkā līdz 31.03.2019. vai kamēr auto ir pieejams. Piedāvājums ir sagatavots, paturot tiesības izvērtēt uzņēmuma finanšu rādītājus.
Zvaniet
Jautājumi par auto līzingu vai autoparku vadību?
un uzziniet vairāk!
Pierakstīties jaunumiemSixt jaunumu saņemšana