Facebook pixel

Auto līzings un pilna servisa auto noma

SEAT Leon auto līzings

SEAT Leon auto līzings | Sixt Leasing

SEAT Leon 1.5TSI Style man auto līzings uzņēmumiem no SIXT Leasing 

SEAT Leon pilna servisa autolīzings jeb ilgtermiņa noma – tā ir gudra alternatīva auto iegādei. Pakalpojuma ietvaros Sixt Leasing nodrošinās ne vien automašīnas finansējumu (līzingu), bet arī ar auto lietošanu saistītos pakalpojumus – valstī noteikto nodokļu un nodevu apmaksu, apdrošināšanu (OCTA, KASKO) un klientu apkalpošanu 24/7.

789.07 EUR + PVN – pirmā iemaksa un dokumentu noformēšana.

Piesakieties un saņemiet automašīnu jau šodien! Aizpildiet pieteikuma formu zemāk, zvaniet 63000999 vai rakstiet e-pastu sales@sixt.lv un mēs sagatavosim piedāvājumu atbilstoši jūsu uzņēmuma vajadzībām. 

Papildus mēneša maksājumā piedāvājam iekļaut arī tādus pakalpojumus kā apkopes, normāla nolietojuma remontdarbi, riepas un riepu servisu, degvielas kartes, GPS monitoringu un citus atbilstoši uzņēmuma vajadzībām.Iekļauts 4 gadu termiņš un 80 000km. 

Mēneša maksa ir fiksēta visā līguma darbības laikā (parasti 3-5 gadi), kas ļauj plānot uzņēmuma naudas plūsmu - visi auto uzturēšanas izdevumi iekļauti nomas maksā, par ko uzņēmums saņem vienu rēķinu mēnesī par visiem pakalpojumiem.

SEAT Leon – jaunās paaudzes automobilis ar izteiksmīgu dizainu ekonomiskai un drošai braukšanai

SEAT Leon – kompaktās klases automobilis, ko jau no 1998. gada ražo Volkswagen grupas Spānijas auto ražotājs SEAT. Dizainu un tehnisko risinājumu veido auto ražotāja Audi inženieri, kas ne vien kalpo kā kvalitātes zīme, bet arī garantē drošību un stabilitāti uz ceļa, vienlaicīgi ļaujot atšķirties ar pārliecinošu un mūsdienīgu dizainu.

Atjaunināts 1,6 dīzeļdegvielas dzinējs vai 1,0 benzīna turbodzinējs, jaunas drošības tehnoloģijas, elektroniskā stāvbremze, bezvadu viedtālruņa uzlāde, LED tālie gaismu lukturi (izvēles papildus aprīkojums) ir tikai dažas no jaunā modeļa iespējām, kas padara to pievilcīgu un lietošanā ērtu.

SEAT Leon auto ekspertu vidū bieži tiek pielīdzināts tādiem kompaktās klases auto kā VW Golf, Audi A3, Škoda Octavia Volkswagen grupas ietvaros un Ford Focus, Opel Astra, Toyota Auris vai Toyota Corolla, Peugeot 308, Hyundai i30 ārpus Volkswagen Grupas ietvariem.

Šobrīd piedāvājumā ir trešās paaudzes automobilis ar dīzeļa vai benzīna dzinēju, automātisko vai manuālo ātrumkārbu jūsu izvēlētajā krāsā un komplektācijā.

Šis kompaktais automobilis piedāvā daudz lielāku salona lietderīgo platību, nekā agrākie modeļi, vienlaikus nodrošinot augstākās kvalitātes materiālus un perfektu apdari, pateicoties kam, tas savu konkurentu vidū izvirzās līdera pozīcijās. Savukārt, modernās daudzfunkcionālās sistēmas ar skārienjūtīgiem ekrāniem apliecina to, ka šis automobilis ir gatavs nākotnei jau šodien!

Ja apsverat iespēju iegādāties kādu no kompaktās klases automašīnām kā VW Golf, Audi A3, Škoda Octavia, Ford Focus, Opel Astra, Toyota Auris, Toyota Corolla, Peugeot 308, Hyundai i30 vai citu, SEAT Leon automašīna būs pareizā izvēle, ja priekšroku dodat izsmalcinātam auto dizainam, ērtai un drošai braukšanai, kā arī funkcionalitātei.

Piesakieties un saņemiet detalizētu piedāvājumu 2 darba dienu laikā!

Cena sākot no 370.00 EUR
Tehniskie parametri
Jauda un patēriņš
Jauda kW110kW
Jauda ZS150zs
Degvielas veidsbenzīns
Vidējais degvielas patēriņš3,6 l/100 km
Energoefektivitātes klaseA+, A, B, C, D
CO2 izmeši143 g
Tehniskā specifikācija
Durvju skaits5
Vietu skaits5
Ātrumkārbamanuālā
PiedziņaPriekšējāMēneša maksājumā ietverts:

 • Auto finansējums

  Automašīnas ilgtermiņa noma jeb operatīvais līzings ar fiksētu procentu likmi.

 • Auto piegāde

  Izvēlētās automašīnas aprīkošana atbilstoši uzņēmuma vajadzībām un nodošana klientam izdevīgā vietā un laikā.

 • Nodokļi un tehniskās apskates

  Transporta līdzekļu ekspluatācijas nodoklis un tehniskās apskates visam periodam.

 • Klientu apkalpošana

  Ar auto lietošanu saistīto pakalpojumu organizēšana, termiņu un kvalitātes kontrole. Klientu atbalsts 24/7.

 • Auto atdošana

  Automašīnas sagatavošana nodošanai dīlerim ilgtermiņa nomas termiņa beigās.

Izvēles pakalpojumi:

 • Apkopes

  Regulārās apkopes, to organizēšana un kvalitāteskontrole atrunātā nobraukuma ietvaros.

 • Remontdarbi

  Normāla nolietojuma remontdarbi, rezerves daļu nomaiņa, pārbaudes, mērījumu un regulēšanas darbi, kā arī garantijas remontdarbi.

 • Riepas

  Riepu iegāde nolietoto riepu vietā atrunātā nobraukuma ietvaros.

 • Riepu serviss

  Sezonas riepu maiņa, montāža un balansēšana, riepu uzglabāšana ārpus sezonas.

 • 24h palīdzība uz ceļa

  Tehniskās palīdzības un automašīnas evakuācijas pakalpojumi visā Baltijā, papildus - arī citās valstīs 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

Kāpēc izvēlēties auto pilna servisa līzingu no Sixt Leasing?

Izdevīgi. Fiksēts mēneša maksājums visā nomas periodā. Viens piegādātājs un viens rēķins mēnesī par visiem pakalpojumiem.

Ērti. Visus ar auto saistītos jautājumus risina Sixt Leasing. Klientam jāzina tikai viens tālrunis jebkurai situācijai.

Droši. Profesionāls atbalsts 24/7, palīdzība uz ceļa un personīgais Sixt Leasing asistents.

Visas cenas norādītas eiro bez PVN (pievienotās vērtības nodokļa). Cena ir aprēķināta automašīnai ar lietošanas termiņu 4 gadi (48 mēneši) un nobraukumu 80 000 km periodā (20 000 km gadā). Pirmā iemaksa – 10% no automašīnas iegādes cenas.

Cenā iekļauts automašīnas līzinga maksājums ar fiksēto procentu likmi, tehniskās apskates un transporta līdzekļu ekspluatācijas nodoklis visam periodam, īpašnieka civiltiesiskās atbildības apdrošināšana (OCTA) un KASKO apdrošināšana (zādzības un bojājumu riska apdrošināšana ar pašrisku 140 EUR bojājumiem, 10% bojāeja, 10% zādzībai, vējstikls bez pašriska). Piedāvājums ir sagatavots, paturot tiesības kredītriska izvērtēšanai un apstiprināšanai.

Piedāvājums spēkā līdz norādītajam datumam vai kamēr automašīna ir noliktavā. Piedāvājums balstīts uz šī brīža cenām, likmēm, izmaksām, nodokļiem un tarifiem. Ja viens vai vairāki no minētajiem nosacījumiem mainās, Sixt Leasing patur tiesības mainīt piedāvājumu atbilstoši faktiskajai situācijai. Piedāvājums spēkā tikai juridiskām personām. Attēliem ir ilustratīva nozīme.
Zvaniet
Jautājumi par auto līzingu vai autoparku vadību?
Sazinieties ar mums un uzziniet vairāk!
Pierakstīties jaunumiemSixt jaunumu saņemšana