Facebook pixel

Присоединяйтесь к команде Sixt!

Sixt - vadošais mobilitātes pakalpojumu sniedzējs, pārstāvēts vairāk kā 100 pasaules valstīs, 4000 apkalpošanas vietās. Sixt Baltijā nodrošina auto nomas, pilna servisa auto līzinga, autoparku vadības un konsultāciju pakalpojumus uzņēmumiem un privātpersonām. Sixt apkalpoto automašīnu skaits pilna servisa līzingā un autoparku vadībā pārsniedz 5000 vienības. Sixt īstermiņa auto nomā pieejamas vairāk kā 500 BMW, Audi, Mercedes Benz, Jaguar, VW, Toyota, Nissan un citu pasaules vadošo ražotāju automašīnas. Sixt konsolidētais apgrozījums Baltijā 2017. gadā sasniedza 21 miljonu eiro, saglabājot vidējo izaugsmes tempu 20% gadā. 

 

Sāc savu karjeru Sixt jau šodien!

Tevi aizrauj auto nozare un vēlies iegūt starptautisku pieredzi? Sāc savu karjeru jau šodien kļūstot par daļu no Sixt komandas, kura aug un attīstās katru dienu! Mērķtiecība, ambiciozitāte un līderība – tāds ir SIXT, un tāds ir katrs no komandas spēlētājiem.

Karjeras izaugsme

Ja Tev piemīt izteiktas līdera spējas un dotības, esi ar ambīcijām un orientēts uz mērķi un attīstību! Sixt ir tieši tā vieta, kurā Tu vari attīstīt savu karjeru! Sāc savu karjeru kā nomas aģents un izaudz līdz pat Valdes loceklim. 

Kāpēc strādāt Sixt?

„Mēs esam ģimenes uzņēmums ar vairāk nekā 6000 ģimenes locekļiem vairāk nekā 100 valstīs. Neatkarīgi no tā, cik lielā mērā mēs paplašinamies un attīstamies - mēs vienmēr būsim kas vairāk nekā tikai uzņēmums. Jo esam ģimene un katra ģimene ir unikāla. ”

„Klients ir vissvarīgākā persona mūsu biznesā. Klients ir SIXT vienīgais boss. Mūs neapmierina, ja klients par mūsu pakalpojumiem saka “ir labi”, mēs vēlamies sasniegt vairāk. Lai mūsu klienti kļūst par faniem un mūsu pakalpojumi būtu pieejami vienmēr un visur. Izcili, moderni, pieejami!

Ko tie iegūsi strādājot Sixt?

  • Premium "open-space" tipa birojs 

  • Darbs lidostā 

  • Atlagojums atkarībā no individuālajiem  sasniegumiem

  • Sociālās garantijas

  • Veselības apdrošināšana

  • Atbalsts sporta nodarbībām

 

Pēc smaga darba- kārtīga ballīte!

Zvaniet
Вопросы о авто лизинге или управление авто парка?
Звоните и узнайте больше!
Подписаться на новостиПолучить новости Sixt