Facebook pixel

Auto līzings un pilna servisa auto noma

Ford Transit Courier auto līzings

Ford Transit Courier auto līzings | Sixt Leasing

FORD Transit Courier pilna servisa auto līzings no SIXT Leasing

Uzņēmumam nepieciešams jauns auto vai vēlaties nomainīt esošos automobiļus? Sixt Leasing piedāvā pilna servisa auto līzingu par izdevīgu cenu!
Atbilstoši uzņēmuma vajadzībām, mēneša maksājumā varam ietver arī tādus pakalpojumus kā apkopes, remontus, riepas un riepu servisu, degvielas kartes, GPS monitoringu un citus.

Mēneša maksa ir fiksēta visā līguma darbības laikā (parasti 3-5 gadi), kas ļauj plānot uzņēmuma naudas plūsmu - visi auto uzturēšanas izdevumi iekļauti nomas maksā, par ko uzņēmums saņem vienu rēķinu mēnesī par visiem pakalpojumiem.

Auto netiek iekļauts uzņēmuma bilancē, jo automobilis tiek nevis pirkts, bet nomāts. Operatīvā līzinga termiņa beigās klientam ir arī iespēja norādīt pircēju automašīnas iegādei par tās atlikušo vērtību, kas ir zināma jau slēdzot līgumu, vai atdot līzinga devējam un izvēlēties jaunu automašīnu.

Piesakieties un saņemiet detalizētu piedāvājumu 2 darba dienu laikā!

Kāpēc izvēlēties Ford Transit Courier VAN? Spējīgs, uzticams un ekonomisks — tāpat kā jebkurš Transit. Ērts, patīkami vadāms un aprīkots ar neskaitāmām viedām tehnoloģijām. Transit Courier kompaktais izmērs padara to par ērti vadāmu, kā arī tam ir viens no mazākajiem apgriešanās rādiusiem klasē, kas ļauj ērti izbraukt pārpildītas, šauras ielas un šauras stāvvietas.

Taču neļaujiet Transit Courier izskatam sevi apmānīt — 2,4 kubikmetrus plašā kravas telpa nozīmē, ka tajā ir par līdz pat 10% vairāk vietas kravai nekā citos šīs klases transportlīdzekļos. Izvēlieties papildaprīkojumā pieejamo salokāmo starpsienu un nolokāmo blakussēdētāja sēdekli, un 1,62 m vietā jūs iegūsiet arī klasē garāko kravas telpu - 2,59 m. Tādējādi automobiļa iekšpusē ir vieta eiropaletei un 660 kg smagai kravai, kā arī ir iespēja pārvadāt garākus priekšmetus, piemēram, caurules vai dēļus. Arī iekraušana un izkraušana ir kļuvusi vienkāršāka un drošāka.

Transit Courier gumijas grīda palīdz uzturēt kabīnē tīrību, bet izturīgais grīdas segums aizsargā kravas nodalījuma grīdu un kravu no triecieniem un skrāpējumiem

Un, lai arī cik reižu jums būs jāapstājas, tas nebūs degvielas dēļ, jo godalgotais 1,0 l EcoBoost benzīna dzinējs un uzlabotie 1,5 l Duratorq dīzeļdzinēji izceļas ar iespaidīgu degvielas ekonomiju un zemu izmešu līmeni: 3,7 l/100 km un tik vien kā 96 g/km komplektācijā ar automātisko Start-Stop sistēmu un 100 km/h ātruma ierobežotāju.

Par jūsu brauciena drošību, komfortu un vieglumu rūpējas progresīvas sistēmas, tostarp atpakaļskata kamera, parkošanās sensori un palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā (kā arī daudzas citas), savukārt pirmklasīgā Ford SYNC ar balss vadību ļauj justies brīvi un veikt un saņemt zvanus brīvroku režīmā. Sistēma pat nolasa priekšā ienākošos teksta ziņojumus.

Uzziniet vairāk par Transit Courier un izpētiet tā dizainu, braukšanas īpašības, praktiskumu un izmaksas, veiktspēju un efektivitāti, drošību un aizsardzību, virsbūves versijas un ietilpību, kā arī pieejamos modeļus.

Jautājiet cenu!
Tehniskie parametri
Jauda un patēriņš
Jauda kW55 - 74
Jauda ZS75 - 100
Degvielas veidsDīzelis/ benzīns
Energoefektivitātes klaseA, C
CO2 izmeši104 - 120 g/km
Tehniskā specifikācija
Durvju skaits3-durvju, 4-durvju, 5-durvju
Vietu skaits2, 5
ĀtrumkārbaManuālā/ automāts
PiedziņaPriekšpiedziņaMēneša maksājumā ietverts:

 • Auto finansējums

  Automašīnas ilgtermiņa noma jeb operatīvais līzings ar fiksētu procentu likmi.

 • Auto piegāde

  Izvēlētās automašīnas aprīkošana atbilstoši uzņēmuma vajadzībām un nodošana klientam izdevīgā vietā un laikā.

 • Nodokļi un tehniskās apskates

  Transporta līdzekļu ekspluatācijas nodoklis un tehniskās apskates visam periodam.

 • Klientu apkalpošana

  Ar auto lietošanu saistīto pakalpojumu organizēšana, termiņu un kvalitātes kontrole. Klientu atbalsts 24/7.

 • Auto atdošana

  Automašīnas sagatavošana nodošanai dīlerim ilgtermiņa nomas termiņa beigās.

Izvēles pakalpojumi:

 • Apkopes

  Regulārās apkopes, to organizēšana un kvalitāteskontrole atrunātā nobraukuma ietvaros.

 • Remontdarbi

  Normāla nolietojuma remontdarbi, rezerves daļu nomaiņa, pārbaudes, mērījumu un regulēšanas darbi, kā arī garantijas remontdarbi.

 • Riepas

  Riepu iegāde nolietoto riepu vietā atrunātā nobraukuma ietvaros.

 • Riepu serviss

  Sezonas riepu maiņa, montāža un balansēšana, riepu uzglabāšana ārpus sezonas.

 • 24h palīdzība uz ceļa

  Tehniskās palīdzības un automašīnas evakuācijas pakalpojumi visā Baltijā, papildus - arī citās valstīs 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

 • Stāvvietu administrēšana

  Maksas autostāvvietu pakalpojumu administrēšana, tai skaitā EuroPark, Mobilly u.c.

 • Degvielas kartes

  Circle K, Neste, KOOL un Virši-A maksājumu kartes degvielas, auto preču, auto mazgāšanas un citu pakalpojumu iegādei ar atlaidi.

 • GPS monitorings

  GPS auto uzraudzības sistēma, kas ļauj kontrolēt katras automašīnas atrašanās vietu, maršrutus reālajā laikā, nobraukumu un apstāšanās punktus, kā arī saņemt nepieciešamās atskaites.

 • Rezerves auto

  Līdzvērtīgas klases rezerves automašīna laikam, kad ilgtermiņa nomas automašīnai tiek veiktas apkopes vai remontdarbi.

 • Individuālā apkalpošana

  Personīgais Sixt Leasing asistents, kurš risina visus jautājumus, kā arī nogādā automašīnu uz tehnisko apskati, servisu, riepu maiņu vai apdrošināšanas sabiedrību.

 • Klienta autoparka vadība

  Sadarbības partneru tīkla nodrošināšana Baltijā, saņemto pakalpojumu kvalitātes kontrole, datu uzskaite un citi pakalpojumi pēc vienošanās.

 • Starptautiskie pakalpojumi

  Mobilitāte bez robežām! Pilna servisa auto līzings un autoparka vadība Baltijā un visā Eiropā.

Kāpēc izvēlēties auto pilna servisa līzingu no Sixt Leasing?

Izdevīgi. Fiksēts mēneša maksājums visā nomas periodā. Viens piegādātājs un viens rēķins mēnesī par visiem pakalpojumiem.

Ērti. Visus ar auto saistītos jautājumus risina Sixt Leasing. Klientam jāzina tikai viens tālrunis jebkurai situācijai.

Droši. Profesionāls atbalsts 24/7, palīdzība uz ceļa un personīgais Sixt Leasing asistents.

Visas cenas norādītas eiro bez PVN (pievienotās vērtības nodokļa). Cena ir aprēķināta automašīnai ar lietošanas termiņu 4 gadi (48 mēneši) un nobraukumu 80 000 km periodā (20 000 km gadā). Pirmā iemaksa – 10% no automašīnas iegādes cenas.

Cenā iekļauts automašīnas līzinga maksājums ar fiksēto procentu likmi, tehniskās apskates un transporta līdzekļu ekspluatācijas nodoklis visam periodam, īpašnieka civiltiesiskās atbildības apdrošināšana (OCTA) un KASKO apdrošināšana (zādzības un bojājumu riska apdrošināšana ar pašrisku 140 EUR bojājumiem, 10% bojāeja, 10% zādzībai, vējstikls bez pašriska). Piedāvājums ir sagatavots, paturot tiesības kredītriska izvērtēšanai un apstiprināšanai.

Piedāvājums spēkā līdz norādītajam datumam vai kamēr automašīna ir noliktavā. Piedāvājums balstīts uz šī brīža cenām, likmēm, izmaksām, nodokļiem un tarifiem. Ja viens vai vairāki no minētajiem nosacījumiem mainās, Sixt Leasing patur tiesības mainīt piedāvājumu atbilstoši faktiskajai situācijai. Piedāvājums spēkā tikai juridiskām personām. Attēliem ir ilustratīva nozīme.
Zvaniet
Jautājumi par auto līzingu vai autoparku vadību?
Sazinieties ar mums un uzziniet vairāk!
Pierakstīties jaunumiemSixt jaunumu saņemšana