Facebook pixel

SIXT lietoto auto pārdošana

Mazlietoti auto pēc operatīvā līzinga no Sixt Leasing

SIA Transporent piedāvā mazlietotus auto ar pilnu servisa vēsturi pēc operatīvā līzinga. Pārdošanā pieejami Volkswagen, Audi, Mercedes-Benz, Ford, Toyota, Nissan, Peugeot, Škoda, Honda, KIA un citu marku vieglās automašīnas un komerctransports. 

Mūsu sludinājumi apskatāmi vairākās vietnēs - ss.lv, autoplius.lt un mobile.de. Apskatiet visas, jo lielā apjoma dēļ ne visur pagūstam salikt sludinājumus. 

Pārdošanā esošo automašīnu saraksti pieejami:

Zvaniet +371 67819515, +371 29819515; rakstiet cars@transporent.lv vai apmeklējiet mūsu auto pārdošanas laukumu Viskaļu ielā 33, Rīgā.

Esam Latvijas uzņēmums ar vairāk kā 15 gadu pieredzi automašīnu tirdzniecībā, kas visā Baltijā apkalpo 6500 automašīnas. Visi auto ir pārbaudīti un gatavi lietošanai. Automašīnas pieejamas jau šodien! 

Piesakieties, izvēlieties un pērciet auto attālināti! 

Laikā, kad ikviens ir aicināts nedoties ārpus mājas vai periodā, kad ir obligāta ir pašizolēšanās, mēs esam padomājuši, lai klienti varētu nopirkt izvēlēto auto attālināti, neizejot no mājas!

Lai to izdarītu:

 1. lūdzu, rakstiet mums cars@transporent.lv vai zvaniet +371 29819515, lai darītu mums zināmu, kādu auto vēlaties apskatīt un, iespējams, pēc tam arī iegādāties;
 2. piesakiet videozvanu ar mūsu pārdevēju, izmantojot WhatsApp vai Facetime aplikācijas telefonā;
 3. videozvana laikā jums būs iespēja ne vien noskaidrot visu informāciju, bet arī apskatīt interesējošo auto.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, lai veiktu videozvanu, telefonā jābūt instalētai WhatsApp aplikācijai (to var lejupielādēt bez maksas App Store un Google Play veikalos). Apple lietotājiem zvanus iespējams veikt arī, izmantojot Facetime lietotni.

Mēs esam gatavi nodrošināt visu pirkšanas-pārdošanas procesu attālināti, kas sastāv no sekojošiem posmiem:

 • automašīnas izvēle un apskate, izmantojot videozvanu;
 • līguma parakstīšana ar e-parakstu;
 • rēķina apmaksa ar pārskaitījumu;
 • pārreģistrēšanas atļaujas saņemšana e.csdd;
 • jaunās tehnisko pases saņemšana.
SIXT mašīnu pārdošana | Lietoti auto

Klientiem, kuri vēlas apskatīt izvēlēto auto pie mums tirdzniecības laukumā Viskaļu ielā 33, Rīgā, vēršam uzmanību, ka mūsu klientu un darbinieku drošībai veicam regulārus pasākumus:

 • regulāri veicam automašīnu un biroja dezinfekciju;
 • mūsu darbinieki pēdējo 2 mēnešu laikā nav bijuši COVID-19 skartajās valstīs un mēs regulāri sekojam līdzi viņu veselības stāvoklim;
 • klientiem un darbiniekiem pieejami profesionāli dezinfekcijas līdzekļi;
 • mēs ievērojam palielināto distanci, kontaktējoties ar klientu.

Gadījumā, ja nesen esat apmeklējis kādu COVID-19 skartajām valstīm vai nejūtaties vesels, lūdzam pieteikties automašīnas apskatei attālināti.
Būsim atbildīgi!

Vajadzīgs auto uz īsāku laiku?

Nomā auto no SIXT uz dienu, mēnesi vai pat gadu! No vieglā auto līdz pat kravas busiņam! SIXT – uzticami auto par izdevīgu cenu!

Auto īre | Sixt auto noma

Vēlaties jaunu automašīnu pilna servisa līzingā? SIXT Leasing piedāvās jebkuras markas un modeļu ilgtermiņa auto nomu ar izdevīgiem nosacījumiem! 

Zvaniet
Jautājumi par auto līzingu vai autoparku vadību?
Sazinieties ar mums un uzziniet vairāk!
Pierakstīties jaunumiemSixt jaunumu saņemšana