Facebook pixel

Pilna servisa noma starptautiskiem uzņēmumiem
Arval logo

Pilna servisa noma starptautiskiem uzņēmumiem

Mobilitāte bez robežām

Starptautiskais SIXT Leasing pārklājums

Augsta kvalitāte un standarti

Pilna servisa auto līzings starptautiskiem uzņēmumiem.

Baudiet mobilitāti bez robežām! Piesakieties SIXT Leasing pakalpojumiem un saņemiet vienlīdz kvalitatīvus pakalpojumus kā Baltijā, tā visā Eiropā. SIXT nodrošina sadarbības partneru tīklu Eiropā un ārpus tās.

Pateicoties franšīzes partneru tīklam, kas tiek vadīts no SIXT galvenā biroja Minhenē, Vācijā, mēs spējam nodrošināt vienlīdz kvalitātīvu servisu visā Eiropā un ārpus tās.

Vienlaicīgi spējam rast individualizētus risinājumus atbilstoši katrā valstī strādājošā uzņēmuma vajadzībām, kas var atšķirties normatīvo aktu, uzņēmuma politikas vai citu iemeslu dēļ.

Mūsu mērķis ir nodrošināt vienlīdz augstu pakalpojuma kvalitāti visos ilgtermiņa nomas procesa posmos. Pakalpojumi ir standartizēti, bet vienlaicīgi pielāgoti starptautisku klientu prasībām.

Noteiktie standarti un pakalpojumu struktūra ļauj saņemt vienādi kvalitatīvu pakalpojumu, lai nodrošinātu jūsu mobilitāti starptautiskā līmenī.

 

Modulārie SIXT Leasing pakalpojumi starptautiskā līmenī

Ar SIXT Leasing viss ir iespējams! Jūsu ērtībām piedāvājam modulāru pakalpojumu struktūru, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma mērķus starptautiskā līmenī un vienlaicīgi rodot labāko risinājumu atbilstoši vietējā mēroga vajadzībām.

Zvaniet
Jautājumi par auto līzingu vai autoparku vadību?
Sazinieties ar mums un uzziniet vairāk!
Pierakstīties jaunumiemSixt jaunumu saņemšana