Facebook pixel

Autoparku vadība jūsu uzņēmumam
Arval logo

Autoparku vadība jūsu uzņēmumam

Uzticiet savu autoparku profesionāļiem un veltiet vairāk laika savam pamatbiznesam!

Autoparku vadība ir ārpakalpojums (outsourcing). Jūs uzticat sava autoparka apsaimniekošanu autoparku vadības speciālistiem, lai samazinātu administrēšanas izmaksas, laiku un rūpes.
Autoparka vadības pakalpojumus ir viegli pielāgot katra klienta vajadzībām - kā uzņēmuma esošajam autoparkam, tā arī jauniem transporta līdzekļiem.  

Individuāli risinājumi

  • Pieredze un ekspertīze
    Vienīgais pakalpojumu sniedzējs Baltijā ar pieredzi vairāku lielo uzņēmumu un iestāžu autoparku apkalpošanā (300 un vairāk automašīnas klientam)

Atbilstoši jūsu uzņēmuma darbības jomai un autoparkam, SIXT Leasing nodrošina pielāgotu autoparka vadības risinājumus, kas nodrošina efektīvu resursu izmantojumu, optimizētas izmaksas un servisu no automašīnas iegādes brīža līdz tās ekspluatācijas beigām. Ārpakalpojuma ietvaros nodrošinām kā jaunu automašīnu piegādi, tā esošā autoparka vadību un vecā autoparka realizāciju, kas ļauj autoparku pilnībā nodot SIXT Leasing un koncentrēties uz uzņēmuma pamatdarbību. Tāpat nodrošinām IT un grāmatvedības sistēmu savietojamību, kas atvieglo norēķinus un uzskaiti.

Kāpēc uzticēt savu autoparku SIXT Leasing?

  • partneru tīkls visā Baltijā
  • viens rēķins mēnesī par visiem ar autoparku saistītajiem pakalpojumiem
  • pieslēdzoties autoparku vadības sistēmai Online Fleet Control internetā no jebkura datora, jūs saņemat aktuālāko informāciju par uzņēmuma autoparku - automašīnām un to lietotājiem, kā arī detalizētas atskaites
  • uz TCO (total costs of ownership jeb auto dzīves cikla izmaksas) balstīta auto izvēle – mēs spējam klientam piedāvāt piemērotāko automašīnu, ņemot vērā braukšanas paradumus un vajadzības
  • SIXT Leasing - viens partneris visiem ar autoparku saistītajiem jautājumiem
  • 24h palīdzība. Viss, kas jums jāzina – viens tālruņa numurs 63000999, kas pieejams visu diennakti
  • mobilitāte no 1 minūtes līdz 5 gadiem – SIXT ir labākais risinājums sākot no īstermiņa auto nomas, šoferu pakalpojumiem, kravas busu un pasažieru mikroautobusu nomai līdz ilgtermiņa auto nomai atbilstoši uzņēmuma vēlmēm un vajadzībām.Autoparka vadība uzņēmumiem | Sixt Leasing

 

Kādiem uzņēmumiem šis pakalpojums ir piemērots?

Pilna servisa līzings lielajiem autoparkiem ir piemērots, ja uzņēmuma lietošanā ir padsmit automašīnu, īpaši, ja transporta līdzekļiem ir būtiska loma uzņēmuma pamatdarbības nodrošināšanai - piemēram, tirdzniecības pārstāvju mobilitātei. Tāpat SIXT Leasing būs noderīgs uzņēmuma menedžmenta un vadošo darbinieku pārvietošanās nodrošināšanai.

Autoparka vadības ietvaros SIXT Leasing nodrošina sadarbības partneru tīklu visā Baltijā, saņemto pakalpojumu kvalitātes kontroli, datu uzskaiti un visu pārējo nepieciešamo, lai Jūsu automašīnas tiktu apkalpotas saskaņā ar izvēlētajiem pakalpojumiem. Tās ietvaros nodrošinām tādus pakalpojumus kā apdrošināšanas vadību, nodokļu apmaksu, tehniskās apskates, apkopes un remontdarbus, riepu servisu, 24h palīdzību uz ceļa, degvielas patēriņa vadību, auto mazgāšanas un stāvvietu administrēšanu, auto lietotāju apkalpošanu un kopējo autoparka vadību, tajā skaitā rēķinu kontroli.

SIXT pilna servisa auto līzings ir risinājums, kas ļaus jums padarīt efektīvāku sava uzņēmuma darbu, nepārmaksājot par saņemto pakalpojumu. SIXT Leasing ir draudzīgs, ērts un augstas kvalitātes mobilitātes pakalpojumu sniedzējs!

Zvaniet
Jautājumi par auto līzingu vai autoparku vadību?
Sazinieties ar mums un uzziniet vairāk!
Pierakstīties jaunumiemSixt jaunumu saņemšana