Facebook pixel

SIXT Leasing - vadošais pilna servisa auto līzings
Arval logo

Par SIXT Leasing

Jau vairāk kā desmit gadus sniedzam auto nomas un pilna servisa līzinga pakalpojumus, nodrošinām autoparka vadību un konsultācijas Baltijas lielāko uzņēmumu autoparkiem, kā arī uzņēmumiem ar nelielu automašīnu skaitu, kopā ik dienu apkalpojot vairāk nekā 6500 automašīnas. No 2010. gada pakalpojumus sniedzam ar SIXT vārdu, kad autoparku vadības uzņēmums Transporent kļuva par SIXT Leasing un SIXT rent a car franšīzes partneri Baltijas valstīs.

SIXT Leasing Baltics pievienojas Element-Arval Global Alliance

2021. gada oktobrī SIXT Leasing Baltics ir pievienojies Element-Arval Global Alliance un kļuvis par šī starptautiskā autoparku pārvaldības tīkla jauno locekli. Element-Arval Global Alliance ir ilglaicīgākā stratēģiskā alianse autoparku pārvaldības nozarē ar trīs miljoniem transportlīdzekļu tās pārvaldībā un darbību 53 valstīs.

„Mēs ar prieku pievienojamies Element-Arval Global Alliance,” norāda SIXT Leasing Baltics vadītājs Arnis Jaudzems. „Vairāk nekā 18 gadus mēs esam apkalpojuši vietējos un reģionālos autoparkus, un, pateicoties šai aliansei, tagad mēs esam daļa no globāla autoparku pārvaldības tīkla, kas sniedz pasaules līmeņa pakalpojumus. Mūsu misija ir būt ilgtspējīgas mobilitātes līderiem Baltijas valstīs – Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.”

SIXT Leasing ir starptautisks uzņēmums, kas ir neatkarīgs no auto ražotājiem, dīleriem un bankām. Tā galvenais birojs atrodas Minhenē, Vācijā, bet meitas uzņēmumi - Austrijā, Šveicē, Francijā un Nīderlandē. Pateicoties izveidotajam franšīzes tīklam, spējam nodrošināt mobilitātes pakalpojumus vairāk kā 40 pasaules valstīs.

Auto līzings un auto noma no Sixt Baltijā

SIXT auto noma un līzings Baltijā skaitļos un faktos:

  • SIXT franšīzes partneris Baltijā – SIA Transporent

  • #1 (tirgus daļa >40%) pilna servisa auto līzinga un autoparku vadības pakalpojumu sniedzējs Latvijā

  • Vadošais autoparku vadības, pilna servisa auto līzinga un auto nomas uzņēmums Baltijā

  • Pieredze kopš 2003. gada

  • Apkalpošanā vairāk kā 6500 automašīnu

  • Konsolidētais apgrozījums – 31 miljons eiro 

  • #1 auto nomas pakalpojumu sniedzējs Latvijā

  • 30 auto nomas punkti Rīgā, Tallinā, Viļņā un lielākajās Baltijas pilsētās

  • Vairāk kā 75 darbinieki visā Baltijā

Ko mēs vēl darām?

SIXT ir #1 īstermiņa auto nomas pakalpojuma sniedzējs Latvijā. Jūsu izvēlei pieejamas vairāk kā 400 BMW, VW, Toyota, Nissan, Opel un citu pasaules vadošo ražotāju automašīnas. Baltijā ir pieejami SIXT auto nomas biroji Rīgā, Jūrmalā, Daugavpilī, Liepājā, Ventspilī, Tallinā, Tartu, Viļņā, Kauņā, Palangā un Klaipēdā, kā arī šo pilsētu lidostās.

Kas mēs esam pasaulē? Noskatieties video!

Zvaniet
Jautājumi par auto līzingu vai autoparku vadību?
Sazinieties ar mums un uzziniet vairāk!
Pierakstīties jaunumiemSixt jaunumu saņemšana