Facebook pixel

Komerctransporta pilna servisa auto noma uzņēmumiem
Arval logo

 Pilna servisa auto līzings – saprātīga alternatīva auto iegādei 

Izdevīga cena, serviss, drošība un diennakts palīdzība-nozīmīgas priekšrocības, kuras novērtē SIXT Leasing klienti. 

Saņemiet auto ilgtermiņa nomā un izbaudiet visas priekšrocības jau šodien! 

Kas ir pilna servisa auto līzings?

Pilna servisa auto līzings jeb ilgtermiņa auto noma ir līzinga veids, kad automašīna tiek nodota klientam lietošanā (nomā) uz noteiktu periodu (parasti 3-5 gadi). Šajā laikā klients maksā amortizācijas vērtību. Pakalpojuma ietvaros kopā ar ikmēneša nomas maksājumu ir iespēja saņemt papildu pakalpojumus kā apdrošināšana, apkopes, nodokļi un citus. Visi pakalpojumi

Nomas maksa ir nemainīga visā auto nomas termiņa laikā, un tā ir atkarīga no automašīnas iegādes vērtības un atlikušās vērtības operatīvā līzinga beigās, kā arī izvēlētajiem papildu pakalpojumiem.

Pilna servisa līzinga mēneša maksājums ir lielāks par finanšu un operatīvā līzinga maksājumiem, jo visi ar auto saistītie pakalpojumi ir iekļauti nomas maksā. Līguma termiņa beigās klientam ir iespēja izvēlēties – atdot automašīnu un izvēlēties jaunu vietā; pagarināt līgumu un turpināt to lietot vai norādīt tās pircēju.

Kā mēs spējam to nodrošināt?

SIXT ir lielākais auto pircējs Latvijā. Pateicoties tam, mums ir iespēja saņemt atlaides un īpašos nosacījumus kā pie auto dīleriem, tā pakalpojumu sniedzējiem visā Baltijā. Kļūstiet par SIXT Leasing klientu un saņemiet vairumpircēja atlaides un priekšrocības sava autoparka uzturēšanai jau šodien!


Kādas ir pilna servisa operatīvā auto līzinga priekšrocības?

  • Fiksēti ikmēneša maksājumi, kas ļauj plānot uzņēmuma finanšu plūsmu – visi auto uzturēšanas izdevumi iekļauti nomas maksā
  • Garantētas ērtības un serviss – visus ar auto saistītos jautājumus nodrošina SIXT Leasing 
  • Auto netiek iekļauts uzņēmuma bilancē, jo automobilis tiek nevis pirkts, bet nomāts
  • Iespēja saņemt vairumpircēja atlaides pat, ja lietošanā ir tikai 1 automašīna
  • Atvieglota grāmatvedība – saņemat vienu rēķinu mēnesī par visiem pakalpojumiem
  • Viens diennakts bezmaksas tālrunis visu jautājumu atrisināšanai. 
  • Operatīvā līzinga termiņa beigās klientam ir arī iespēja automašīnu izpirkt (norādīt pircēju) par atlikušo vērtību, kas ir zināma jau slēdzot līgumu, vai atdot līzinga devējam un izvēlēties jaunu automašīnu.

Kādiem uzņēmumiem tas ir piemērots?

Pilna servisa operatīvais līzings ir piemērots uzņēmumiem, kuru lietošanā ir no 1 līdz pat vairākiem simtiem automašīnu. Ja autoparkā ir vairāk kā 15 automašīnu, apskatiet piedāvājumu Autoparka vadība.

Kāpēc izvēlēties SIXT Leasing pakalpojumus?

SIXT nodrošina jums vēlamās markas un modeļu automašīnas līzingu jeb ilgtermiņa nomu par izdevīgāko cenu. 
Aizpildiet zemāk esošo kontaktformu un saņemiet piedāvājumu! Viss, kas jums jāzina - kāda automašīna jums ir nepieciešama, kāds ir vēlamais automašīnas nobraukums gadā un uz cik ilgu laiku vēlaties ar to braukt (parasti 3-5 gadi). Mēs piedāvāsim pilnu pakalpojumu klāstu - apdrošināšanu (OCTA, KASKO), apkopes, remontdarbus, riepas, nodokļus un citus, iekļaujot fiksētā mēneša maksājumā.

Sazinieties ar mums un saņemiet izdevīgāko auto līzinga piedāvājumu 1 darba dienas laikā!

Zvaniet
Jautājumi par auto līzingu vai autoparku vadību?
Sazinieties ar mums un uzziniet vairāk!
Pierakstīties jaunumiemSixt jaunumu saņemšana