Facebook pixel

Правила

Privātuma atsauce

Copyright – trademarked contents of the website
Visi teksti, attēli un citi materiāli, kas ir publicēti mājas lapā, ja vien nav citas norādes, ir aizsargāti ar autortiesībām un ir Sixt Leasing AG īpašums. To reproducēšanai vai pārpublicēšanai elektroniskajos vai drukātajos mēdijos privātai vai komerciālai lietošanai nepieciešama rakstiska Sixt Leasing AG piekrišana.


Atbildība

Publicētās informācijas saturs tiek pārbaudīts. Sixt Leasing AG neuzņemas nekādu atbildību par citās mājas lapās publicēto informāciju un apliecina, ka nekādā veidā neietekmē saites tekstu, formu, piemērojamo tiesību, preču zīmju vai īpašuma tiesību pārkāpumus, vai saišu lapu saturu. Tādēļ mēs skaidri norobežojamies no saišu formulēšanas un jebkādu lapu, kas saistītas ar mūsu tīmekļa vietni, saturu, un mēs neesam apstiprinājuši to saturu.


Использование cookies


Сайт Sixt используют файлы cookies. Полученная информация используется только в агрегированной форме с целью анализа функциональности и удобства использования веб-сайта, создания графиков и графиков, где просматривалось количество посетителей веб-сайта, количество просмотров веб-сайта и т. Д.
Данные используются только для внутренних потребностей компании, чтобы создать удобный веб-сайт.

 

 


Google Analytics

Šī mājas lapa lieto Google Analytics, mājas lapas analīzes pakalpojumus, ko nodrošina Google, Inc. ("Google"). Google Analitycs izmanto sīkfailus. Tie ir teksta faili, kas izvietoti jūsu datorā ar mērķi analizēt Sixt mājas lapas lietojamību. Informācija, kas tiek apkopota par jūsu darbībām mājas lapā (ieskaitot IP adresi) tiks pārraidīti un uzglabāti Google serveros Amerikas Savienotajās Valstīs.

Google izmanto datus, lai novērtētu vietnes lietojamību, sagatavotu atskaites, sniegtu mājas lapas uzturētājiem apmeklētāju statistiku, kā arī sniegtu līdzīgus pakalpojumus, kas saistīti ar interneta lietošanu. Google ir atļauts nodots datus trešajām personām, ja tas nav pretrunā ar normatīvajiem aktiem vai arī trešās personas apstrādā informāciju Google vārdā. Google nesaistīs jūsu IP adresi ar citiem pieejamiem datiem.

Jūs varat atteikties izmantot sīkdatnes, izvēloties attiecīgus iestatījumus jūsu pārlūkprogrammā, taču ņemiet vērā šajā gadījumā jums var nebūt iespēja izmantot pilnu mājas lapas funkcionalitāti. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat, ka iegūtos datus Google apstrādā iepriekš minētajiem mērķiem.

Vairāk informācijas šeit vai šeit  (vispārīgā informācija par Google Analytics un datu privātumu). Informējam, ka Google Analytics kods "gat._anonymizeIp();" ir ievietots šajā mājas lapā, lai garantētu anonīmu IP adrešu datu uzkrāšanu (tā saucamā IP maskēšana).

Zvaniet
Вопросы о авто лизинге или управление авто парка?
Звоните и узнайте больше!
Подписаться на новостиПолучить новости Sixt