Facebook pixel

Sixt Leasing klientu atsauksmes
Arval logo

Ik dienu saņemam atsauksmes no saviem klientiem. 
Labās atsauksmes mūs iedvesmo, ne tik labās - ļauj uzlabot sniegto servisu, lai sasniegtu pilnību.

Šobrīd SIXT Leasing apkalpo vairāk kā 6500 automašīnu visā Baltijā. Mūsu klienti ir labākie komunikāciju uzņēmumi, alus darītavas, medicīnas preču lieltirgotāji, pārtikas ražotāji, degvielas tirgotāji un mazumtirgotāji, kā arī daudzi citi vietējā kapitāla un starptautiskie uzņēmumi. Mums uzticētas kā tirdzniecības pārstāvju, tā vadības automašīnas un pat specializētie transporta līdzekļi. 

American Express, E.ON, Lufthansa, Xerox – tie ir tikai daži SIXT Leasing starptautiskie klienti, kas ik dienu saņem pilna servisa auto līzinga un autoparka vadības priekšrocības. Mūsu daudzpusīgais pakalpojumu klāsts un ekspertīze ļauj kļūt par uzticamu jebkura uzņēmuma mobilitātes partneri.

Orkla Confectionery & Snacks Latvija - Sixt Leasing klients

Lai varētu vairāk pievērsties sava pamatbiznesa attīstībai un popularizētu "Laima" zīmolu, uzņēmums nolēma autoparku un ar to saistītos darbus nodot ārpakalpojuma sniedzējam. Kā viens no risinājumiem bija pilna servisa auto noma. Pateicoties kreativitātei piedāvātajos risinājumos, kā sadarbības partneris tika izvēlēts SIXT Leasing. Ar SIXT Leasing sadarbojamies jau vairāk kā 3 gadus. Ņemot vērā mūsu darba specifiku, pakalpojumu izmantojam visā Latvijas teritorijā, šobrīd mums nav rūpju par tuvākā servisa piemeklēšanu, riepu maiņu, remontiem, auto apdrošināšanu, kā arī ļoti ir atvieglots administratīvais darbs - visas izmaksas par pakalpojumu, tajā skaitā degviela, tiek iekļauti vienā rēķinā. Līdz šim esam bijuši apmierināti ar piedāvāto servisa līmeni, kolēģi, kuri ikdienā izmanto nomas pakalpojumu sniedz pozitīvas atsauksmes. Pateicoties SIXT Leasing esam ietaupījuši resursus un laiku, ko patērētu iekšējā pakalpojuma nodrošināšanai, tāpēc ieteiktu uzņēmumiem izvērtēt mūsu pozitīvo pieredzi un, lūkojoties nākotnē, lai samazinātu izmaksas, izvēlēties SIXT Leasing pakalpojumu!

Anda Puriņa, SIA "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" Iepirkumu direktore

Cēsu alus - Sixt Leasing klients

„Ar SIXT Leasing sadarbojamies jau vairāk kā 6 gadus. Cēsu Alus uzņēmuma stratēģija paredz koncentrēšanos uz pamatbiznesu, tāpēc tika izvēlēts ārpakalpojuma sniedzējs, kas nodrošina racionālu cilvēkresusrsu izmantošanu. Uzņēmumā atsevišķa amata, kura atbildībā būtu autoparka apkalpošana, nav. Līdz ar to sadarbība ar SIXT ir labs risinājums. Pie tam SIXT izmanto savu pārbaudītus partnerus, kas nodrošina labu servisu. Minimālā darbinieku iesaistīšana autoparka vadībā, ātra apkalpošana un detalizēta informācija par visām darbībām ar autoparku ir galvenās priekšrocības sadarbībā. Pilna servisa uzņēmumi ir savas nozares eksperti, līdz ar to viennozīmīgi spēj nodrošināt uzņēmumus ar vislabākajiem risinājumiem. 

Olga Leicāne, SIA "Cēsu alus" loģistikas daļas vadītāja 

 

Mums uzticas:

 

  Orcla Confectionery & Snacks Latvija | Sixt leasing klientiTet | Sixt leasing klientiTele2 | Sixt Leasing klienti    Microsoft | Sixt Leasing klienti  Spilva | Sixt Leasing klienti     Cēsu alus | Sixt Leasing klienti    Circle K | Sixt Leasing klienti    RIMI | Sixt Leasing klienti       Citrus Solution | Sixt Leasing klienti  Bosch Latvija | Sixt Leasing klienti    Stena Line | Sixt Leasing klienti   


 

Klientu apmierinātība ir viena no SIXT Leasing prioritātēm. Lai saņemtu tūlītēju vērtējumu par saņemto pakalpojumu, jūs e-pastā saņemat aptaujas anketu, kur varat sniegt vērtējumu. Saņemtās atsauksmes regulāri tiek vērtētas, izmantojot Sixt izveidoto CSI (klientu apmierinātības indekss) rīku.
Atsauksmes priecājamies saņemt ne vien no auto lietotājiem, bet arī no autoparku vadītājiem un citām atbildīgajām personām, lai nemitīgi uzlabotu SIXT Leasing servisu.

Klienti mūs novērtē atzinīgi! 
93,4% no respondentiem norādīja, ka ieteiktu SIXT Leasing pakalpojumus citiem (2020. gada otrā pusgada dati).

Zvaniet
Jautājumi par auto līzingu vai autoparku vadību?
Sazinieties ar mums un uzziniet vairāk!
Pierakstīties jaunumiemSixt jaunumu saņemšana