Facebook pixel

Vēsture
Arval logo

Par SIXT Leasing

SIXT Leasing nodrošina mobilitātes risinājumus klientiem ar mazu, vidēju un lielu autoparku, paliekot neatkarīgiem no auto ražotājiem, dīleriem un bankām.
Mūsu mērķis ir nodrošināt kvalitatīvu pakalpojumu par iespējami zemāko cenu. Tas iespējams pateicoties vairāk kā 40 gadu pieredzei pasaules līmenī un vairāk kā 10 gadu pieredzei Baltijā, nodrošinot uz TCO (total costs of ownership jeb auto dzīves cikla izmaksas) balstītu autoparka vadību lielam automašīnu skaitam. SIXT ir lielākais auto pircējs Latvijā un viens no lielākajiem visā Eiropā.

SIXT Leasing partneru tīklu veido vadošie nozares pakalpojumu sniedzēji – degvielas tirgotāji, autoservisi, auto dīleri, riepu tirgotāji un servisi, apdrošināšanas sabiedrības un citi nozares uzņēmumi, par kuru darba kvalitāti varam būt pārliecināti.

Autoparku vadības sistēma Online Fleet Control ļauj tiešsaistē saņemt aktuālāko informāciju par uzņēmuma autoparku, automašīnām un to lietotājiem. Detalizētās atskaites un procesu caurspīdīgums sniedz iespēju identificēt izmaksu samazināšnas potenciālu.

Par SIXT

SIXT ir vadošais mobilitātes pakalpojumu sniedzējs Eiropā, kas dibināts 1912. gadā Minhenē, Vācijā. Šobrīd SIXT ir pieejams vairāk kā 100 pasaules valstīs, 4000 apkalpošanas vietās. SIXT sniedz auto nomas, šofera pakalpojumus, pilna servisa auto līzinga, autoparku vadības un konsultāciju pakalpojumus, būdams tehnoloģisko inovāciju līderis šajās sfērās.

Zvaniet
Jautājumi par auto līzingu vai autoparku vadību?
Sazinieties ar mums un uzziniet vairāk!
Pierakstīties jaunumiemSixt jaunumu saņemšana