Facebook pixel

Automašīnu pilna servisa līzings par izdevīgu cenu
Arval logo

Pilna servisa auto noma – tā ir gudra alternatīva auto pirkšanai

Izdevīga cena, serviss, drošība un diennakts palīdzība – tie ir būtiskākie ieguvumi, ko atzīnīgi novērtē SIXT Leasing klienti.
Saņemiet auto ilgtermiņa nomā un baudiet priekšrocības, ko tas sniedz, jau šodien!  

  Kāpēc izvēlēties auto pilna servisa līzingu no Sixt Leasing?

  Izdevīgi. Fiksēts mēneša maksājums visā nomas periodā. Viens piegādātājs un viens rēķins mēnesī par visiem pakalpojumiem.

  Ērti. Visus ar auto saistītos jautājumus risina Sixt Leasing. Klientam jāzina tikai viens tālrunis jebkurai situācijai.

  Droši. Profesionāls atbalsts 24/7, palīdzība uz ceļa un personīgais Sixt Leasing asistents.

  Visas cenas norādītas eiro bez PVN (pievienotās vērtības nodokļa). Cena ir aprēķināta automašīnai ar lietošanas termiņu 4 gadi (48 mēneši) un nobraukumu 80 000 km periodā (20 000 km gadā). Pirmā iemaksa – 10% no automašīnas iegādes cenas.

  Cenā iekļauts automašīnas līzinga maksājums ar fiksēto procentu likmi, tehniskās apskates un transporta līdzekļu ekspluatācijas nodoklis visam periodam, īpašnieka civiltiesiskās atbildības apdrošināšana (OCTA) un KASKO apdrošināšana (zādzības un bojājumu riska apdrošināšana ar pašrisku 140 EUR bojājumiem, 10% bojāeja, 10% zādzībai, vējstikls bez pašriska). Piedāvājums ir sagatavots, paturot tiesības kredītriska izvērtēšanai un apstiprināšanai.

  Piedāvājums spēkā līdz norādītajam datumam vai kamēr automašīna ir noliktavā. Piedāvājums balstīts uz šī brīža cenām, likmēm, izmaksām, nodokļiem un tarifiem. Ja viens vai vairāki no minētajiem nosacījumiem mainās, Sixt Leasing patur tiesības mainīt piedāvājumu atbilstoši faktiskajai situācijai. Piedāvājums spēkā tikai juridiskām personām. Attēliem ir ilustratīva nozīme.
  Zvaniet
  Jautājumi par auto līzingu vai autoparku vadību?
  Sazinieties ar mums un uzziniet vairāk!
  Pierakstīties jaunumiemSixt jaunumu saņemšana